Kontakt

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu

Recepcja +48 604 505 233
Ewa Matuszczak +48 602 423 790

E-mail

kontakt@aquavida.pl

Adres

Przeźmierowo
ul. Folwarczna 23b,

FAQ

O co pytają nasi klienci

 • Czy można uczęszczać na zajęcia w Aqua Vida korzystając z karty Multisport?
  Rozumiemy, jak ważne jest dla wielu osób posiadanie elastycznych opcji dostępu do różnorodnych form aktywności fizycznej. Chcielibyśmy wyjaśnić, że nasza specjalizacja w oferowaniu indywidualnych zajęć w niewielkich grupach, pod kierunkiem doświadczonych trenerów, wymaga od nas szczególnego podejścia do organizacji i dostosowania oferty. Nasz cel to zapewnienie, aby każdy uczestnik mógł czerpać jak najwięcej z zajęć, otrzymując osobistą uwagę i wsparcie. To podejście pozwala nam utrzymać wysoki standard jakości naszych usług i infrastruktury, co jest dla nas priorytetem. W związku z powyższym, na chwilę obecną nie bierzemy udziału w programie Multisport.
 • Jak duże są grupy na zajęciach
  To zależy od rodzaju zajęć i danej grupy. Jednak chcąc zapewnić odpowiednią jakość oraz kontakt z instruktorami grupy nie przekraczają zazwyczaj nie przekraczają 10 osób.
 • Jaki jest duży basen Aqua Vida?
  Nasz basen jest przystosowany do prowadzonych przez nas zajęć, dlatego ma on wymiary 8,5 x 4 m i głębokość 140 cm. Zapewnia to zarówno wygodę na zajęciach takich jak aqua aerobic jak i bezpieczeństwo podczas zajęć dla dzieci.
 • Jaka jest temperatura wody w basenie?
  Temperatura wody jest bardzo ważnym czynnikiem – szczególnie w przypadku pracy z dziećmi. Dlatego w naszym basenie temperatura wody wynosi 33oC  na zajęciach dla najmłodszych oraz 32oC na zajęciach aqua aerobiku.
 • Co zabrać ze sobą na basen?
  Na nasz basen należy zabrać: klapki basenowe, trój kąpielowy / kąpielówki, ręcznik, żel pod prysznic lub szampon, a w przypadku zajęć dla małych dzieci pieluchy do wody dla maluszków (w razie potrzeby są one również dostępne za opłatą w recepcji basenu. Czepek nie jest wymagany. Zachęcamy jednak by osoby, które mają długie włosy korzystały z czepka lub wiązały włosów w kok dla własnej wygody.
 • Ilu instruktorów jest w wodzie podczas zajęć?
  Bardzo ważnym jest dla nas bezpieczeństwo – szczególnie naszych najmłodszych gości. Dlatego na każdych zajęciach jest zawsze dwóch instruktorów w wodzie.
 • Czy woda w basenie jest chlorowana?
  Tak. Jednak dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu możemy zapewnić, że stosowane przez nas środki higieniczne i ich natężenie są w pełni bezpieczne także dla niemowląt.
Go To Top