JAZZ DLA DZIECI Z ELEMENTAMI BALETU

TANIEC I ELEGANCJA

Zapraszamy dzieci w wieku 7 lat i starsze na zajęcia „Jazz dla Dzieci z Elementami Baletu” w Aqua Vida. Te zajęcia to doskonała okazja dla młodych tancerzy, aby rozwijać swoje umiejętności taneczne, ucząc się elementów jazzu i baletu. To połączenie stylów pozwala dzieciom na wyrażenie siebie poprzez ruch, jednocześnie ucząc ich dyscypliny i elegancji.

 

Struktura zajęć:

Każda 45-minutowa sesja skupia się na nauczaniu podstawowych kroków jazzowych oraz elementów baletu, które są dostosowane do umiejętności i wieku uczestników. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zachęcając dzieci do eksploracji różnych form tanecznych oraz rozwijania własnego stylu.

 

Korzyści:

– Rozwój umiejętności tanecznych i muzycznych,

– Poprawa koordynacji ruchowej, elastyczności i siły,

– Wzrost pewności siebie i umiejętności wyrażania siebie,

– Nauka dyscypliny i skupienia poprzez eleganckie elementy baletu.

 

Idealne dla:

– Dzieci w wieku 7 lat i starszych, które interesują się tańcem,

– Młodych tancerzy poszukujących możliwości rozwijania swoich umiejętności,

– Rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci aktywnie spędzały czas, ucząc się nowych umiejętności w zdrowy sposób.

 

Dołącz do naszych zajęć Jazz dla Dzieci z Elementami Baletu w Aqua Vida!

Jeśli Twoje dziecko marzy o tańcu i chce rozwijać swoje umiejętności w dynamicznych i eleganckich stylach, nasze zajęcia „Jazz dla Dzieci z Elementami Baletu” są idealnym wyborem. Zapisz swoje dziecko już dziś, aby mogło doświadczyć radości i korzyści płynących z regularnych zajęć tanecznych w profesjonalnym i wspierającym środowisku. Pomóż swojemu dziecku odkryć pasję do tańca i zbudować solidne podstawy artystyczne!

Go To Top