Edyta

Edyta

Instruktorka aqua aerobiku

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiadaczka tytułu trenera II klasy kajakarstwa, to nie tylko instruktorka, ale również niezastąpiona postać na basenie.

Jej droga zawodowa przewinęła się przez różne dziedziny aktywności w wodzie – od kursów instruktorskich z pływania po specjalizację w aquafitness. Edyta nie tylko zdobyła tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalności aerobik, ale również uczestniczyła w licznych konwencjach i warsztatach z zakresu fitnessu i aquafitness.
Dzięki ukończonym kursom na ratownika wodnego i kwalifikowanej pierwszej pomocy, Edyta może śmiało przekraczać granice basenu i angażować się jako ratownik wodny. Jednak jej pasja do wody nie ogranicza się tylko do pracy zawodowej.


Edyta to także nauczycielka wychowania fizycznego w szkole podstawowej, specjalistka w surdopedagogice, oligofrenopedagogice oraz języku migowym, co umożliwia jej pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami. Studia podyplomowe z Wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej pozwoliły jej poszerzyć horyzonty edukacyjne.
Jednak to nie koniec talentów Edyty. Przez 12 lat trenowała kajakarstwo, zdobywając liczne tytuły Mistrzyni Polski na zawodach rangi krajowej.
Góry są dla niej miejscem prawdziwego odpoczynku, a rower stał się towarzyszem wielu spontanicznych wypadów.


Ale to nie wszystko! Muzyka to dla niej nie tylko relaks, ale prawdziwa pasja. Edyta od lat śpiewa w chórze i angażuje się w ciekawe projekty z Chórem i Orkiestrą JORDAN.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywności w wodzie do udziału w zajęciach prowadzonych przez naszą niezawodną Edytę. Jej doświadczenie, pasja i wszechstronność zapewnią Wam niezapomniane chwile na basenie!

Go To Top