Ewa

Ewa

Instruktor pływania

Ewa to nie tylko wykwalifikowany instruktor pływania - to prawdziwa pasjonatka wodnych przygód. Jej historia zaczęła się już w liceum, kiedy zdobyła uprawnienia młodszego ratownika WOPR.

Zamiłowanie do wody towarzyszyło jej przez całe studia z zakresu gospodarki przestrzennej, a nawet wtedy nie zrezygnowała z ratowania innych na poznańskich termach i innych basenach.
Po pewnym czasie postanowiła iść o krok dalej, zdobywając kwalifikacje instruktora. Od tego momentu Ewa nie tylko pomaga innym opanować tajniki pływania, ale również przekazuje swoją miłość do wody.


Ewa to osoba o szerokich umiejętnościach, mająca doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Szczególnie bliska jest Jej praca z dziećmi. Cierpliwość i pozytywne podejście sprawiają, że najmłodsi pokochali naukę pływania.
Ale to nie wszystko! Ewa nie boi się wyzwań i chętnie prowadzi również zajęcia dla dorosłych. Z nią pokonanie lęku przed wodą staje się możliwe, a każda lekcja to krok w stronę nowych umiejętności i pewności siebie.
Co wyróżnia Ewę? Poza pasją do pływania, jest także wykwalifikowanym instruktorem pierwszej pomocy. Jej wszechstronność sprawia, że każda lekcja to nie tylko nauka, ale również uczucie bezpieczeństwa.


Latem Ewę można spotkać na okolicznych plażach, gdzie dzieli się swoją wiedzą z jeszcze szerszym gronem miłośników wodnych przygód. W chwilach wolnych, których niestety nie ma za dużo, uwielbia słuchać muzyki oraz opiekować się siostrzeńcami i bratankami. Dodatkowo, jest miłośniczką książek, głównie tych fantastycznych. Zimą kiedy tylko pozwala na to czas zamienia plażę na stoki narciarskie.

Go To Top