Jacek

Jacek

Instruktor pływania

Ukończone studia z zarządzania oraz wychowania fizycznego to fundamenty wiedzy Jacka, który zdecydował się połączyć swoją miłość do sportu z profesjonalnym podejściem. Ukończony kurs na ratownika WOPR to dla niego nie tylko formalność, ale przede wszystkim pewność, że na jego zajęciach każde dziecko jest w bezpiecznych rękach.

Jacek jest niezastąpionym członkiem naszej basenowej rodziny – naszego utalentowanego instruktora, który od 2013 roku z nami podbija świat pływania w Aqua Vida! 🏊‍♂️

🏅 Jacek, to nie tylko instruktor basenowy ale też multimedalista w pływaniu i triathlonie, . To miłośnik wszystkich gier zespołowych z piłkami, który potrafi przenieść energię z boiska na basenowy tor. Fan chodzenia po górach, gdzie natura jest największym trenerem, a także miłośnik relaksu nad morzem cieplejszym niż Bałtyk – bo dla Jacka każdy rodzaj wody to unikalne doświadczenie.

A kiedy nie prowadzi pasjonujących zajęć na basenie, Jacka można znaleźć zanurzonego w świecie książek i filmów z kategorii fantasy i SF. To właśnie te historie pełne magii i przygód inspirują go do tworzenia magicznych chwil na basenie.
A kiedy nadchodzi weekend, nie ma lepszego pomysłu niż obejrzenie meczu piłki nożnej, zwłaszcza ligi angielskiej. ⚽

Jacek to nie tylko instruktor, to czarodziej wody, który sprawia, że każde zanurzenie to niezapomniana przygoda. 🌟✨ Razem z nim odkryjemy magię płynącą z nauki pływania! 🌊
💙 Serdecznie zapraszamy małych pływaków na niezwykłe zajęcia prowadzone przez naszego niezastąpionego instruktora Jacka. Jego lekcje nie tylko zapewnią Waszym dzieciom wspaniałą zabawę, ale także pomogą w rozwijaniu umiejętności pływania i zwiększą ich pewność siebie w wodzie.

Go To Top