Szymon

Szymon

Instruktor pływania

Studiujący Nauki Społeczne i posiadający imponującą listę osiągnięć związanych z wodą.

Szymon, obecnie student Nauk Społecznych, łączy swoją miłość do wiedzy społecznej z pasją do wody. Jego zainteresowania nie ograniczają się tylko do studiowania; to prawdziwy pływacki ekspert.

Od ukończenia kursu na żeglarstwo jachtowe 🚢 po zdobycie KPP, Szymon nie tylko pływa po wodach teorii społecznej, ale także przemierza rzeczywiste fale na jachcie.

Jego umiejętności obejmują nie tylko technikę dowolnego stylu, ale także pełną klasę w ratowaniu w wodzie. Z ukończonym kursem na specjalistę w Zabezpieczeniu Śródlądowych Regat Żeglarskich.

Zrównoważenie studiów społecznych z życiem na wodzie nie jest łatwe, ale Szymon radzi sobie doskonale. Jego licencja sędziego PZŻ to dowód na to, że zna się nie tylko na teorii, ale i na praktyce.

Ale to nie koniec! Szymon zdobywa także umiejętności instruktora pływania niemowląt, co świadczy o jego zaangażowaniu w rozwijanie pasji młodych adeptów wodnej sztuki.

A gdy zakończy naukę, jego umiejętności rozszerzą się, bo pod koniec kursu zdobędzie certyfikat znajomości języka angielskiego CAE.

Go To Top